RK73H2ERTTD1740F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1740F
JLCPCB Part #
C7287331
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS