SG73S2E1RTTD2R7J
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD2R7J
JLCPCB Part #
C6222293
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS