RN73R1ETTP2641F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2641F50
JLCPCB Part #
C2500058
Description
-55℃~+155℃ 2.64kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS