SG73S1ETTP1050D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1050D
JLCPCB Part #
C3917080
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 125mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS