HV732HRTTE474J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HRTTE474J
JLCPCB Part #
C6273936
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS