SG73S1ETTP1500D
MFR.Part #
SG73S1ETTP1500D
JLCPCB Part #
C4061467
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS