SG73S1ERTTP821J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP821J
JLCPCB Part #
C6221485
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS