RK73H2ATTD23R7D
MFR.Part #
RK73H2ATTD23R7D
JLCPCB Part #
C2577042
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS