CPF0402B15KE
MFR.Part #
CPF0402B15KE
JLCPCB Part #
C4171328
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS