RN732BTTD96R5D100
MFR.Part #
RN732BTTD96R5D100
JLCPCB Part #
C4279572
Description
-55℃~+155℃ 125mW 96.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS