SG73S1ERTTP6492D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP6492D
JLCPCB Part #
C7079910
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS