SG73S1ERTTP6491D
MFR.Part #
SG73S1ERTTP6491D
JLCPCB Part #
C7079908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS