SG73P1EWTTP2003F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP2003F
JLCPCB Part #
C4088816
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS