RN73R2BTTD3242C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3242C50
JLCPCB Part #
C2550662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS