RK73H1HTTC1211F
MFR.Part #
RK73H1HTTC1211F
JLCPCB Part #
C830280
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS