RN73H1ETTP8252F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP8252F25
JLCPCB Part #
C2515879
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS