RN73H1JTTD43R2F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD43R2F25
JLCPCB Part #
C4159861
Description
100mW 43.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS