SG73S1ERTTP222J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP222J
JLCPCB Part #
C6678232
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS