RN732BTTD1000F25
MFR.Part #
RN732BTTD1000F25
JLCPCB Part #
C4223579
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS