RN731JTTD3282F10
MFR.Part #
RN731JTTD3282F10
JLCPCB Part #
C4318067
Description
-55℃~+155℃ 32.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS