RN73H2ETTD1963B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1963B50
JLCPCB Part #
C4306494
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS