SG73S1ERTTP151G
MFR.Part #
SG73S1ERTTP151G
JLCPCB Part #
C7079773
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS