RN73H2BTTD5831A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD5831A05
JLCPCB Part #
C3939661
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.83kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS