RN731ETTP1242F50
MFR.Part #
RN731ETTP1242F50
JLCPCB Part #
C4272781
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS