CPF0402B649RE1
MFR.Part #
CPF0402B649RE1
JLCPCB Part #
C2095093
Description
-55℃~+155℃ 25V 63mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS