RC0402FR-0711R3P
MFR.Part #
RC0402FR-0711R3P
JLCPCB Part #
C7334339
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS