HV73V2ATTD1053D
MFR.Part #
HV73V2ATTD1053D
JLCPCB Part #
C4159377
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS