SG73S1ERTTP1022F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1022F
JLCPCB Part #
C7079740
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS