SG73P2ETTD5112D
MFR.Part #
SG73P2ETTD5112D
JLCPCB Part #
C4334629
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS