SG73P2BRTTD1743D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1743D
JLCPCB Part #
C6221603
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS