RN73H2ETTD5971F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD5971F50
JLCPCB Part #
C4330423
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.97kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS