SG73P2ETTD4R87F
MFR.Part #
SG73P2ETTD4R87F
JLCPCB Part #
C4060110
Description
-55℃~+155℃ 4.87Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS