SG73P2ATTD4R87F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4R87F
JLCPCB Part #
C4314315
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS