RN73H1JTTD1601B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1601B25
JLCPCB Part #
C186191
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100mW 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS