RN73H1JTTD1780B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1780B50
JLCPCB Part #
C3985365
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS