SG73P2ETTD4993F
MFR.Part #
SG73P2ETTD4993F
JLCPCB Part #
C4286421
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS