SG73P2ERTTD4993F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD4993F
JLCPCB Part #
C7079655
Description
-55℃~+155℃ 499kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS