SG73P2ATTD4993F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4993F
JLCPCB Part #
C4085934
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS