RN731JTTD8251B10
MFR.Part #
RN731JTTD8251B10
JLCPCB Part #
C3913768
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS