SG73P2ETTD4531F
MFR.Part #
SG73P2ETTD4531F
JLCPCB Part #
C4336920
Description
-55℃~+155℃ 4.53kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS