RN73H2ETTD3441C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3441C10
JLCPCB Part #
C4056539
Description
250mW 3.44kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS