RN73R2ETTD2802D10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2802D10
JLCPCB Part #
C4270839
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS