RK73H2ATTD4304F
MFR.Part #
RK73H2ATTD4304F
JLCPCB Part #
C317321
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 4.3MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS