SG73P2ETTD3R00F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3R00F
JLCPCB Part #
C4271586
Description
-55℃~+155℃ 3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS