RN732BTTD8451B10
MFR.Part #
RN732BTTD8451B10
JLCPCB Part #
C4035392
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS