SG73S2ETTD6801F
MFR.Part #
SG73S2ETTD6801F
JLCPCB Part #
C4271172
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS