RN73R2ETTD14R2F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD14R2F25
JLCPCB Part #
C4262556
Description
-55℃~+155℃ 14.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS