RN732BTTD5761B50
MFR.Part #
RN732BTTD5761B50
JLCPCB Part #
C4150868
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS