RN732BTTD4070B10
MFR.Part #
RN732BTTD4070B10
JLCPCB Part #
C4276030
Description
-55℃~+155℃ 125mW 407Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS