SG73P2ETTD3480F
MFR.Part #
SG73P2ETTD3480F
JLCPCB Part #
C4298318
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS